Vet Pet Doctor - Pet Clinic

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 11 MB
  • Sürüm 1.0.0
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Girl Games - Vasco Games
Çocuklarınıza küçük yaşta hayvan sevgisini aşılamanız gerekiyor. Çünkü hayvanların sevenler insanları da sever.

Çocuklarınıza küçük yaşta hayvan sevgisini aşılamanız gerekiyor. Çünkü hayvanların sevenler insanları da sever.

Çocuklarınızın büyüdüğü zaman sevgi dolu, sıcak kanlı, uyumlu, kendine güvenen, etrafındaki insanlara ve onların yaşam haklarına saygı duyan ve bu özellikleri ile de herkes tarafından sevilen bir birey olmasını istiyor iseniz onlara hayvan sevgisini aşılamanız gerekiyor.

Vet Pet Doctor - Pet Clinic oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyerek çocuklarınızın sevimli hayvanlar ile yakında ilişki kurarak onlarla eğlenceli anlar yaşayacağı mükemmel bir oyuna sahip olmalarını sağlayabilirsiniz.

Çocuklarınız bu eğlenceli oyunda bir veteriner kliniğinde çalışacak ve bu kliniğin doktoru olacaklar. kliniğe gelecek olan hasta hayvanları muayene edecek ve teşhisini koyarak gerekli olan tedavi işlemlerini uygulayarak sevimli hayvanları iyileştirecekler. Çocuklarınızın çok severek oynayacakları ve hayvanlara olan ilgilerinin artacağı bu mükemmel oyunu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Vet Pet Doctor - Pet Clinic indir